DLACZEGO MCDONALD’S JEST NAJLEPSZĄ RESTAURACJĄ NA ŚWIECIE?

Bracia McDonald’s stworzyli najlepszą restauracje na świecie, choć sami nie wykorzystali potencjału własnego pomysłu. To na szczęście Ray Kroc, wiedział co z nim zrobić. Dzięki niemu teraz praktycznie na całym świecie mamy dostęp do zajebistego jedzenia.

Jedzenie w Macu jak każdy wie jest zajebiste. Niezależnie co się zamówi to można być pewnym, że będzie to świetny posiłek.

To jest naprawdę cudowne, że kilka minut po zamówieniu, dostajemy takie cudowne jedzenie.  Chyba nie ma lepszego systemu na świecie niż system w Macu.

Wiem, brzmi to jakbym lizał im dupę… dobrze więc warto wspomnieć o tym, że jakość tego jedzenia jest jednym wielkim znakiem zapytania oraz o tym, że ludzie są tam po prostu wykorzystywani. No niestety Mac już dawno poszedł w komercje.

Ale z mojego punktu widzenia to wygląda zupełnie inaczej bo ja jestem zadowolonym klientem, który zawsze dostaje dobre jedzenie. Jeśli chodzi o jakość tego jedzenia to mam to głęboko w dupie. I tak wszyscy skończymy pod ziemią.

Mogę dać wam tipa na darmową kanapkę i szejka. Więc, kiedy zjecie tak 3/4 kanapki w Macu, włóżcie do środka swojego włosa i pójdźcie do obsługi. Nie dość, że dostaniecie drugą kanapkę to jeszcze dadzą wam szejka 🙂 Wiem, średnio uczciwe ale spokojnie to tylko korporacja.

ŻARCIK:

Do McDonalda wchodzi małżeństwo staruszków (ok. 90 lat). Babcia siada przy stoliku, a Dziadek idzie zamówić zestaw (pepsi, hamburger i frytki). Dziadek siada przy stoliku, bierze dwa kubeczki i patrząc nalewa do nich równiutko po połowie, następnie bierze frytki i robi dwie równiutkie porcje, następnie wyjmuje nożyk i kroi równiutko hamburgera na pół.
Całą tą sytuację obserwuje student, żal mu się ich zrobiło podchodzi i mówi:
– Przepraszam, że przeszkadzam, ale może kupić państwu drugi taki zestaw?
Babcia:
– Bardzo pan uprzejmy, ale dziękujemy, jesteśmy małżeństwem od 70 lat i my się tak wszystkim po równo dzielimy.
Student odchodzi, ale zauważa, że babcia siedzi cichuteńko, a dziadek się zajada. Podchodzi znowu i pyta:
– Dlaczego pani nie je?
Babcia na to:
– Czekam na zęby.

hmm… nie wiem kto stworzył ten żart ale chyba nigdy w Macu nie był, bo przecież tam nie ma pepsi…

Dla mnie osobiście McDonald’s  jest zajebisty, robi to co powinien i nie szkoda mi wydawać tam hajsu…

Let’s eat out

REDMAN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *