EGZAMIN GIMNAZJALNY NA PEŁNEJ K#RWIE

Przyszedł czas na kolejne debilne egzaminy! Może egzamin gimnazjalny to nie poziom maturalnego ale jest tak samo głupi…  No to lecimy! EGZAMIN GIMNAZJALNY NA PEŁNEJ KURWIE!

 

 

Koniec z waleniem gruchy i wyrwaniem płaskich koleżanek, czas na prawdziwy test życia… nie no, żartuje… to żaden test życia, to test dla laboratoryjnych szczurów… Zestaw tych zdań i pytań jest tak potrzebny jak majtki dziwce, eh ale ten system edukacyjny jest chujowy.

A właśnie teraz ogarnąłem, że to teraz są wyniki a nie testy. Te jebane hashtagi na Twitterze, można się łatwo pomylić. No dobrze to muszę zmienić kontekst. Nie będę pisał o tym jak debilne są te egzaminy, a napiszę jak głupi jest system.

Drodzy czytelnicy (jeśli jacyś są), pozdrowiłbym rodziców ale nie czytają tego durnego bloga. Egzamin gimnazjalny ma taki sens jak walenie konia w prezerwatywie. Więc po  co się nim przejmować?

Szkoła średnia nic wam w życiu nie zmieni, możecie iść do byle jakiej  albo w ogóle nie iść i walić konia całym dniami. Swoją drogą, walenie konia zmniejsza mózg (naukowo udowodniane), pewnie się obsrałeś 🙂

Czy nie zastanawiasz się o chuj mi chodzi? Jeśli tak, to dobrze bo sam się nad tym zastawiam. W obecnym momencie nie wiem co mam pisać na temat jakiegoś głupiego egzaminu gimnazjalnego, bo obchodzi mnie tyle  co kamerzysta w porno.

Może właściwie chodzi mi o to abyście nie słuchali jebanych dinozaurów i nie szli ślepo za tłumem… Jeśli czujecie, coś innego niż cały świat to dobrze. Ale nie bójcie się odważyć, by to wyrazić.

Nie wiem jak ty ale ja nienawidzę egzaminów. Dla mnie to kompletna głupota, która służy do przetestowania schematów, eh. Ale do wielu jesteśmy przymuszeni jak do tych szkolnych… Choć w sumie inaczej się nie da, ale to żadne usprawiedliwienie.

Co ja w ogóle pisze jak 99% ma to wszystko w dupie.  Nie jest świadoma tego, że żyje w systemie. Kto ucieknie?

Uciekaj

REDMAN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *