KIEDY ROBI SIĘ NUDNO

Nuda jest jak podatki, nikt ich nie chce ale każdy doświadcza. Będąc w stanie nudy, można załamać się życiowo bo nic nie daje nam frajdy ani rozrywki. Pomimo tego, że to raczej zjebane uczucie to może jednak jest to dla nas w jakiś sposób korzystne. Choć co robić, kiedy robi się nudno?

 

Wikipedia określa nudę jako ” negatywny stan emocjonalny, polegający na uczuciu wewnętrznej pustki, zwykle spowodowany jednostajnością, brakiem zmiany otoczenia, brakiem bodźców, a czasami chorobą.” Ale w praktyce to ten jebany moment kiedy nie ma co robić a umysł czuję dalszą potrzebę napierdalania. ehh… kiedy robi się nudno…

Podczas nudy to nawet zajebisty film nas nie kręci, w sumie kompletnie nic nas nie cieszy. Jest chujnia i tyle. Jak to jest możliwe, że nam się nudzi w czasach gdy mamy wszystko pod nosem? Właśnie, przez to, że wszystko jest tak łatwo dostępne.

Nie możemy się zdecydować czego chcemy i to powoduje mindfuck, bo na co się zdecydować? Poczytać? Wyjść gdzie? Upić się? Sam nie wiesz. Zwykle kończy się na czymś najbardziej komfortowym, bo nikt nie chce się męczyć.

W taki sposób, jesteśmy nieszczęśliwy i znużeni życiem! Na chuj nam tyle rzeczy jak większość jest zbędna… Im człowiek ma mniej tym czuje się lepiej, choć nie chodzi o to aby być biednym jak mysz w meczecie.  Wszystko polega na mindsecie.

Więc co robić jak nie masz co robić? Odpowiedź jest prosta… NIC, trzeba uspokoić ten pojebany umysł, który ciągle chce coś robić. Spędzanie czasu w samotności jest TRUDNE! Bo boimy się siebie, przeraża nas bycie sam na sam ze swoim wnętrzem.

Najłatwiej w tym pomaga nam alko i koks ale to zarazem najłatwiejsza droga do zatracenia 🙂 Coś za coś, trzeba płacić cenę swoich wyborów. Tylko porno nie oglądajcie jak będzie nudno bo mózg wam się zmniejszy #nofap.

„Nudzić się razem to już rozrywka.”

REDMAN

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *