KOŚCIÓŁ = ZŁO WCIELONE

Katolicki kościół to największa legalna mafia na świecie, działa niemal wszędzie, nawet na jakimś zadupiu w stylu Etiopii…

Nasz cudowny kraj jest tak bardzo wierzący, że chyba bardziej się nie da. Choć dziwne jest to, że pomimo tak ogromnej wiary ciągle dostajemy w dupę… a ponoć wiara czyni cuda.

Nie trzeba być specjalnie mądrym aby wiedzieć to, że kościół to jeden wielki sposób na manipulacje ludźmi. Przez setki jebanych lat, cała ta banda z Watykanu, pod pretekstem Boga, robiła co chciała na tym świecie…

Przerażająca jest nieświadomość większości ludzi, którzy zapieprzają do kościoła z myślą, że da im to życie wieczne czy chujwie co…. W tym wszystkie babcie, które nie postoją w autobusie ale w kościele to razem z księdzem zapierdalały by na pielgrzymkę do Częstochowy…

Wpajanie jebanych dogmatów jest jeszcze straszniejsze od  nieświadomości, bo mówią Ci, że jak zrobisz konkretną rzecz to Bóg, przybije Ci piątkę. A w innym wypadku, popełnisz grzech i pójdziesz do piekła!

Ale z drugiej strony, jeśli spojrzymy na kościół od strony biznesowej zobaczymy zajebisty model robienia hajsu (pobija to rodzinę Corleone). Mianowice kościół to ORGANIZACJA CHARYTATYWNA, każdy daje ile chce! I to bez podatków!

„Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca” – Mark Twain

Kościół katolicki ma mało wspólnego z tym co mówił Jezus(jeśli istniał), religia to tylko twór człowieka, stworzony by rządzić baranami.

Powiem szczerze, że jest to chyba najobszerniejszy temat jaki można poruszyć! To za dużo na jeden wpis… Przecież jest jeszcze kwestia pedofili, historii, krucjat itd. Tego jest naprawdę sporo.

Chciałbym to wszystko jakoś błyskotliwie spuentować. Ale w ogóle mi to nie idzie, bo dla mnie ta kwestia jest bardzo przejrzysta… Kościół istnieje tylko po to aby rządzić debilami.

Zastanawiam się, co w takim razie można by z tym zrobić… Po prostu, jebać to! Jebać to wszystko, bawmy się dobrze!

Amen.

PS. Mam wrażenie, że chujowo wyszedł mi ten wpis, ale z drugiej strony ksiądz co tydzień pierdoli głupoty na ambonie a jednak ktoś tego słucha…

REDMAN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *