MATURA TO TOTALNA GŁUPOTA

Naszedł maj, czyli czas matur! Po trzech latach opierdalania się i uczenia kompletnie niepotrzebnych rzeczy, przyszedł moment kiedy trzeba to wszystko zweryfikować. W końcu maturka to przepustka na studia, które są prostą drogą do HIGH LIFE’U,  c’nie?

Temat jest szeroki jak nasza brudna Wisła, więc zrobię jak zwykle… Przejdę do konkretów, sama idea matury jest tak głupia jak moja była nauczycielka. Jak można dawać wszystkim ludziom identyczny test skoro każdy z nas jest kurwa inny? To niby jest sprawiedliwe? Jasne, że nie jest! Jak to powiedział Einstein (albo i nie powiedział):

„Każdy jest geniuszem. Ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia.”

Mniejsza już o debilną ideę… ważniejsze jest, to ,co jest naprawdę sprawdzane na maturze. Jakie kurwa umiejętności? Chyba tylko jedna umiejętność… czyli umiejętność wkuwania debilnej treści! No bo jeśli ktoś jest zajebistym sportowcem to jak ma się wykazać na maturze? Albo zajebiście śpiewa? No nie wykaże się, nie ma chuja…

Ale największa patologia w tym wszystkim to całe te jebane trzy lata spędzone na tym aby Cię przygotować do tego gówna. Niemal od pierwszej klasy szkoły średniej, pierdolą Ci o maturze. Pseudonauczyciele traktują tę sprawę jako święty Gral. No bo „uczymy się tego, bo będzie na maturze!”. Takie podejście to norma w szkole średniej.

Najśmieszniejsze w całej tej sprawie jest to, że wszyscy wciskają Ci siano do głowy, zaczynając od rodziców, którzy chcą posłać Cię na studia byś miał „lepiej” w życiu od nich(szkoda, że ta iluzja kończy się od razu po studiach) po nauczycieli którzy pierdolą dokładnie to samo, tylko mają większą władzę od rodziców bo w końcu  skłonią Cię byś liczył jebaną deltę.

Właśnie mam już dwieście osiemdziesiąt pięć słów, co oznacza, że zaraz  moja wtyczka SEO zaakceptuje mój tekst jako wystarczający do pozycjonowania… W sumie mógłbym pisać o tym sporo więcej, ale ile można przeklinać na taką głupotę…

PS. Sorry za ostrość tego zdjęcia, ale tak jakoś wyszło.

Oficjalna strona mądrych twórców – https://cke.gov.pl/

SAVE THAT SHIT!

REDMAN

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *