MIŁOŚĆ, TO CO W ŻYCIU FAKTYCZNIE MA SENS

Z pozoru w naszym krótkim życiu wiele rzeczy jest bardzo ważnych. Musimy mieć gdzie mieszkać, musimy mieć co jeść, musimy mieć zajebisty wóz, musimy, musimy i musimy… Ile my kurwa musimy, to jest niesamowite.

 

Jeśli ruszymy głową i się przez chwilę zastanowimy. To dojdziemy do wnioski, że kolejna wypłata czy kolejna materialna rzecz nie okazuje się taka dla nas ważna.

No w rzeczywistości czym my tak naprawdę powinniśmy się przejmować?  Pieniędzmi? Domem? Autem? Ludźmi? Nie ma na to gotowej odpowiedzi, ale jest jedna rzecz, która jest tak ważna, że pominięcie jej rujnuje całe nasze życie.

Tak, mam na myśli miłość… Ale nie miłość romantyczną, kiedy to ludzi po dobrym seksie stwierdzają, że kochają się nad życie i chcą spędzić, ze sobą całe życie…  Mam na myśli prawdziwą miłość. Nie mam zamiaru wciskać komukolwiek jakiś truizmów… Chce tylko napisać coś od serca.

Prawdziwa miłość w naszym ulotny i czasami marnym życiu jest jedynym azylem, który zawsze na nas czeka, kiedy nasza egzystencja nie idzie nam dobrze. Prawdziwa miłość to tak wielki skarb, że większość ludzi musi ją oglądać w kinie, bo nigdy jej nie poczuło w świecie realnym.  Prawdziwa miłość jest wszystkim!

Pomimo tego, że większość ludzi nigdy nie przezywa prawdziwej miłości, to nie oznacza, że jest ona nieosiągalna. Miłość jest w nas samych, ale my za często najpierw szukamy jej w innych ludziach. Przez to większość ludzi pierodoli wierność, szczerość i ZAANGAŻOWANIE, bo boją się odrzucenia.

Paradoks miłości polega na tym, że jeśli przestajemy jej szukać to ona do nas przychodzi. Tak po prostu i z nieoczekiwanej strony. To nie tylko paradoks miłości ale paradoks życia. Wszystko przychodzi do nas wtedy, kiedy odpuszczamy i włączamy „luz”.

Tak naprawdę, oprócz miłości to wszystko jest gówno warte. Tylko druga osoba potrafi sprawić by nasze życie było coś wartę. A odkrycie siebie zaczyna się tylko z drugą osobą, a nie przez godzinne medytacje.

REDMAN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *