NASTOLETNIA PATOLOGIA

Do tego wpisu zainspirowały mnie koleżanki mojego kumpla, które są przeciwnikami trawy a jadą na koncert Chillwagon… Patrząc na całe to młode pokolenie można dostać ostrej deprechy, bo oni nie zapracują na nasze emerytury. Nie wiem czy kiedykolwiek było, aż tak źle, ale teraz to jest chujnia.

Zacznijmy od tego, że wszyscy wyglądają niemal tak samo… Superstary, Iphony, obroże dla psów itd. A niby wszyscy chcą się wyróżnić. Jest to strasznie nudne, kiedy każda laska wygląda identycznie, nie wspominając o tym, że nie wiadomo czy ma piętnaście czy dwadzieścia pięć lat… Who knows.

Najlepszy jest temat fryzur! Każdy szkolny maczo musi mieć side part na głowie… a najlepsza dupa w szkole różowe włosy. Zabawne jest to, że wszyscy są na jedno kopyto.

Trzeba do tego wszystkiego dodać jeszcze Instagram, Snapchat, Facebook, Tumblr, Spotify i takie tam. No bo teraz nastolatek jest niemal przybity do swojego ajfona, który jest dla niego całym życiem (wiecie Wi-Fi party).

W sumie na to wszystko można byłoby przymknąć oko ale najgorsze w dzisiejszych nastolatkach jest brak jakichkolwiek wartości… Są kompletnie zdegradowani, zachowują się jakby byli w centrum uwagi i chcą WSZYSTKO ZA NIC.

Laski zrobią loda za kilka serduszek więcej na swoim Instagramie. Nie znają słowa „szacunek” dają się traktować jak przedmioty. Ale nic nie przebije kiedy te tępe dzidy śpiewają refreny pseudoraperów o ruchaniu panienek… wisienka na torcie.

Ruchają się i ćpają ile wejdzie, i to w wieku piętnastu lat… Ja rozumiem eksperymentowanie ale kurwa, przecież to jest dno i wodorosty. Najbardziej przerażające w tym jest to, że oni nie są świadomi swojego debilizmu, bo w końcu typowy Janusz nie wie, że nim jest.

Najsmutniejsza  w tym wszystkim jest kwestia rodziców, którzy muszą wychowywać takie dzieci. Choć po części jest to ich wina, to tak naprawdę mało mogą… Mogą tylko patrzeć jak ich córka daje dupy komu popadnie.

Ale jak to napisał Słowacki „niech żywi nie tracą nadziei”,  pewnie cała ta zgraja debili  kiedyś się obudzi i się zmieni…   Kto by chciał aby tacy ludzie tworzyli przyszłość naszego wyjebanego kraju?

Co ty wiesz o życiu mamo!?

REDMAN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *