PO CO ŻYJESZ?

Poniedziałek, szósta rano, twój mózg mówi, że jest za wcześnie by wstawać ale nie masz wyboru… Musisz ruszyć dupę, by zarobić na swoje życie pomimo tego, że nie możesz nazwać swojego życia „życiem”. I tak każdego dnia. PO CO ŻYJESZ?

 

Cały świat mówi Ci abyś dobrze się uczył, poszedł na dobre studia a potem znalazł stabilną prace, która zapewni Ci jebaną emeryturę… Przecież to brzmi przerażające a tak robi większość… czekaj, co ja piszę, tak robi 99% populacji która pracuje!

Zaraz w twojej głowie odezwie się głoś, który podszepcze Ci coś w stylu „Co ten zjeb pisze, przecież on w ogóle nie zna się na życiu”. No tak przecież „C’est la Vie „, to jest NORMALNE, tak trzeba żyć… GÓWNO TRZEBA, TO JEST POJEBANE I TYLE.

Chyba nie powiesz mi, że schemat ósma-szesnasta jest życiem!? To jest jakaś iluzja życia… No tak, trzeba coś jeść, trzeba opłacić rachunki albo utrzymać rodzinę… Trele-morele, skończ pierdolić takie głupoty, bo taki sposób życia to już jest mentalna śmierć.

Pierdolony konsumpcjonizm spowodował, że kupujesz zbędne rzeczy i przez to musisz ciągle zarabiać więcej pieniędzy… Podstawowe potrzeby człowieka to JEDZENIE, WODA I SEKS! Mając to jesteś już zaspokojony! Reszta to tylko ego!

Lepiej już pójść na linę niż, żyć w jebanym systemie, który jest mentalnym i fizycznym więzieniem… Takie życie jest chore! Póki sam nie będziesz szczęśliwy to nikt wokół Ciebie nie będzie… Chyba nie myślisz, że plikami wszystko załatwisz?

Twoje OTOCZENIE powoduje, że żyjesz w ten chory sposób. Wszyscy chcą byś stał się kimś, ale nikt nie pragnie tego abyś był sobą. Oczekiwania innych to pułapka życia, bo spełniając je przegrasz na starcie! Będziesz jebanym wrakiem człowieka, który będzie odliczał do swojej śmierci.

Rób jak chcesz, możesz każdego dnia przekładać to jebane gówno i to też będzie okej, bo ktoś to musi robić, ale nie nazywają tego normalnością czy stabilizacją bo to jest kompletna chujnia.

 

JEBAĆ SCHEMATY

REDMAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *