TATUAŻ W XXI WIEKU

Tatuaż staje teraz czymś bardziej pospolitym, niż zmiana koloru włosów. Masa ludzi robi jakieś tam drobne róże, napisy czy inne głębokie znaki. Zdecydowanie można stwierdzić, że jest na to trend. Ale po co to robią?

 

Kiedyś tatuaż był kojarzony od razu z recydywą i taki tam. Także ich styl wykonania był chujowy. Ale teraz tatuaże są zdecydowanie inne. Są ładne i estetyczne(większość).  Niestety, ale jest jeszcze wielu ludzi, którzy robią tragiczne dziary. Powinni co najwyżej tatuować na bananie.

Po chuj my to robimy? Większość ludzi robi to, bo chcą być na czasie i oczywiście od zawsze chcieli mieć tatuaż.(No, ale robią go dopiero teraz) Są jeszcze względy estetyczne, ale one nie są chyba jakieś bardzo znaczące. Dużą role odgrywają pseudo autorytety z neta, które są dla ludzi niczym olimpijscy bogowie.  Głównie mam na myśli raperów.

Nie wiem czemu wbijanie tuszu pod skórę jest takie fajne, ale jest kurwa wyjebane. Tak, jestem wielkim fanem dziarania.  Jest to jedna z fajniejszych rzeczy w życiu. Nie jestem w stanie tego wyjaśnić.

Trafiłem trochę na słabe czasy w tej kwestii. Nie lubię kiedy coś jest modne i w tym uczestniczę, ale co zrobię. Całe szczęście ludzie robią zwykle jeden i tyle. Dla mnie to jest niewyobrażalne jak można mieć tylko jeden tatuaż. To wciąga jak najlepszy koks.

Dlatego mógłbym chodzić do salonu co tydzień i mieć kolejne dziary. To jest strasznie piękna sprawa.

I chuj nie ważne czy się robi oklepane wzory, czy nie. Bo to myślenie jest głupie. Nigdy nie będzie w stu procentach oryginalnym. Może zabrzmi to bardzo prosto, ale ważne jest aby tobie podobała się dziara. Choć faktycznie są wzory, które są za często. Ale jebać, co za różnica. Skoro każdy z nas kiedy przyjdzie na ten świat jest kompletnie niepowtarzalny. Więc od razu jesteśmy oryginalni.

PS. Nie nakłaniam do dziarania, bo to będzie zbyt oklepane… Ale i tak będę to robił.

REDMAN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *