WINO TO ZŁOTY ŚRODEK NA WSZYSTKO

Nie ma to jak w upalny dzień wyjebać sobie lampkę dobrego wina ahhh… Wino to coś zupełnie innego niż jakaś tam wóda czy piwo, ono jest cudowne w smaku i w zapachu. I co najlepsze wino to złoty środek na wszystko.

Kiedy boli Cię głowa, napij się wina. Kiedy jesteś smutny napij się wina. Kiedy jest Ci źle w pracy, napij się wina. Kiedy boli Cię ząb, napij się wina. Wino jest dobre niemal na wszystko i działa lepiej niż jakieś tam piwo czy prochy.

Ważne jest aby delektować się tym trunkiem a nie chlać jak jakiś jebany gimbus. Tym trzeba się POWOLI delektować i być niczym smakosz w włoskiej winnicy.

Jeśli chodzi o sposób picia, należy pić… z butli! Wtedy jest najlepiej bo można doskonale wychwycić aromat i smak tego cudownego napoju. Nawet Jezus nie pogardził tymże smakiem.

Najlepiej pić z kimś aby druga osoba także doceniła ten nektar bogów. Picie razem jest o wiele przyjemniejsze niż samemu… No bo wiesz picie samemu to alkoholizm. Więc jeśli masz z kim pić to już niemal jesteś w raju.

Teraz wystarczy wziąć pierwszego łyka, który jest jak pocałunek afrodyty… Nie da się tego opisać jakimiś płytkimi słowami. To trzeba poczuć!

Ważne jest także otoczenie podczas spożywania wina, bo to nie jest tak, że można pić byle w jakiejś melinie. Należy spożywać ten dar on Pana Boga, na łóżku przed telewizorem w którym leci jakiś odcinek Polskiego serialu.

Kiedy masz już z kim pić, gdzie pić, to czas na kupno wina! To chyba jest najistotniejsze! Więc najlepsze wino to… NAJTAŃSZE WINO! Tak, to nie nie jest kwestia jakiegoś Cabernet Sauvignon, to kwestia najtańszych trunków…

Czas na picie! Pijcie wszyscy razem abyście nie byli smutni i razem cieszyli się tym cudownym napojem jakim jest wino! Wino przeistacza mędrca w głupca, a głupca w mędrca!

REDMAN

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *